Каталог

Запчастини та комплектуючі для ліфтів, ескалаторів і траволаторів

Високоякісні поручні за індивідуальними розмірами для ескалаторів різних брендів Otis, SJEC, KONE, SCHINDLER.

Контакт дверей тип AZ 07 SKG / Metallschnaider Для розсувних дверей

Гребінки ескалатора Otis алюмінієві /металеві (GAA453BM)

Ролик сходинки 70 мм х 25 мм  з підшипником 6204

Ролик сходинки 100 мм х 25 мм з підшипником 6204 (Schindler)

Запчастини для ліфтів

Ліфти та ескалатори є складною системою, що складається з численних елементів і деталей. Їхня інтенсивна експлуатація скорочує ресурс механізмів, сприяє їх зношування, що може призвести до поломки. Регулярне технічне обслуговування, вільний доступ до запасних частин та їх своєчасна заміна дозволяють продовжити термін використання підйомного обладнання.

Компанія «Євроліфт» реалізує запчастини до ліфтів, ескалаторів та травалаторів. Оригінальні компоненти та вузли є запорукою тривалого та безаварійного функціонування установок.

Ліфтові запчастини, ескалаторні та траволаторні

Компанія «Євроліфт» готова запропонувати запасні частини, деталі, елементи для підйомного обладнання різного типу із різноманітними експлуатаційними можливостями. Доступне обладнання для будівель будь-якого призначення – приватних та багатоквартирних будинків, комерційних та промислових об'єктів, торговельно-розважальних та офісних комплексів, лікарень та інших медичних закладів.

У «Євроліфт» можна замовити запасні частини для таких підйомних механізмів, як:

 • Ліфти вантажні, пасажирські, лікарняні, панорамні, домашні, інвалідні. Вони можуть мати різну місткість, призначатися для транспортування людей або вантажів у малоповерхових та багатоповерхових будинках. Ліфти бувають зі стандартною комплектацією або являти собою створене за індивідуальними технічними кресленнями обладнання.
 • Ескалатори ступінчасті і траволатори (безступінчасті доріжки, що рухаються). Вони встановлюються в адміністративних та торгових будинках, на залізничних та автовокзалах, в аеропортах та інших об'єктах з метою забезпечити зручне пересування клієнтів, покупців, пасажирів. Маючи високу продуктивність, здатні витримувати великі навантаження. Представлені варіантами, які можуть забезпечувати як невеликий підйом (ескалатори різних типів – легкого, середнього, важкого), і надвисокий.

Всі запчастини для ліфтів та підйомного обладнання інших видів високоякісні, виготовлені із міцних та надійних матеріалів вироби, що мають великий експлуатаційний ресурс.

В «Євроліфті» практично завжди є в наявності необхідні деталі. Якщо клієнту потрібні якісь рідкісні комплектуючі, які зараз відсутні на складі, їх можна придбати на замовлення.

Купити запчастини для ліфта

На нашому сайті можна купити запчастини для ліфта, ескалатора та траволатора від різних виробників надійних комплектуючих: OTIS, McPuarsa, Metallschnaider, FERMATOR, SJEC, KONE, SCHINDLER, WECO, ETN, Doppler, Pfeifer Drako, Orona та інших.

У каталозі є велика різноманітність запчастин різного призначення, представлених у різних варіантах:

 • контакти дверей;
 • частотні регулятори приводу дверей;
 • поручні ескалатора;
 • ролики щаблів;
 • ролики каретки дверей;
 • зубчасті ролики приводу дверей кабіни;
 • фотодатчики, фотоелементи;
 • троси;
 • слайдери поручнів;
 • плати;
 • маслянка направляючої кабіни ліфта та інше обладнання.

Також у нас можна придбати запчастини для ескалаторів. Вся продукція характеризується високою якістю, оскільки закуповується у надійних постачальників. Доступні будь-які комплектуючі: сходи, гребінки та інші елементи частин ескалаторів, що рухаються, індикатори, кабелі, пристрої безпеки, панелі управління та інше обладнання. Тут можна купити найрідкісніші запчастини до ескалаторів, які складно знайти у інших продавців.

Замовити запчастини до ліфтів, ескалаторів та траволаторів

У компанії «Євроліфт» працюють досвідчені та компетентні фахівці у галузі підйомного обладнання. Зробити замовлення на потрібні ліфтові запчастини або комплектуючі можна за будь-яким із вказаних на сайті номерів телефонів, попередньо надіславши запит на вартість товару. Якщо буде потрібно, вони нададуть допомогу у підборі необхідних комплектуючих, обов'язково подбають про організацію швидкої та зручної доставки в будь-яку точку України.

Наша компанія гарантує кожному клієнту якісну продукцію, бездоганне обслуговування, доступні ціни та своєчасне постачання товару, які виключать тривалий простий підйомний механізм.