Каталог

Ескалатори і їх монтаж для торгових і розважальних центрів в Україні

Ескалатори виробництва Kleemann забезпечать безперебійний доступ відвідувачів до верхніх поверхів торговельного центру навіть за умови дуже щільного пасажиропотоку. Один ескалатор здатен замінити від 3 до 5 ліфтів.

Траволатори виробництва Kleemann забезпечать безперебійний доступ відвідувачів до верхніх поверхів торговельного центру навіть за умови дуже щільного пасажиропотоку. Один траволатор здатен замінити від 3 до 5 ліфтів.

Встановлюємо ескалатори в торгових і розважальних центрах столиці та інших міст України. У числі наших клієнтів - ТЦ ГородОК, РЦ BLOCKБАСТЕР і Центральний будинок меблів в Києві. У кожному з них при проектуванні підйомного обладнання враховувалися архітектурні особливості будівель.

У нас також можна замовити за найкращою ціною пасажирський конвеєр (траволатор) для пересування відвідувачів з колясками і візками з покупками, а також якісний ліфт одного з відомих брендів: Kleemann, SKG, Extrema.

5 причин купити ескалатор за найкращою ціною в нашій компанії

  1. Великий вибір обладнання для плавного і безпечного підйому відвідувачів торгового центру на висоту 6 м або 13 м, зручний кут нахилу - 30º або 35º. При цьому пасажиропотік може бути на вибір - 4,5 тис., 6 тис. або 9 тис. Осіб на годину. Швидкість стандартна - 0,5 м/с.
  2. Транспортне обладнання відповідає міжнародному стандарту якості ISO-9001-2008:
  • електропривод максимально енергоефективний;
  • надійна система безпеки відповідає міжнародним і українським стандартам (при появі перешкоди спеціальна технологія негайно зупиняє ескалатор);
  • довговічна зносостійка обробка.
  1. Сучасний дизайн і інноваційне освітлення допоможуть органічно вписати обладнання в інтер'єр вашого ТЦ.
  2. Найдоступніша вартість ескалатора і його мотажу в Києві і Україні. Ми - офіційні дилери провідних світових виробників.
  3. Власна сервісна служба. Вона працює без вихідних, тому оперативно усуне будь-який технічний збій.

Високий рівень наших фахівців дозволяє створювати підйомне устаткування індивідуальних специфікацій. Щоб дізнатися ціну на ескалатор і монтаж, заповніть наш опитувальний лист і відправте на e-mail lift@eurolift.com.ua. Після обробки інформації з вами зв'яжеться наш менеджер, щоб обговорити деталі співпраці і підготувати договір.

ТОВ «Євроліфт» забезпечить 100% безпеку і зручність для ваших відвідувачів!