Каталог

Котеджні ліфти

Пасажирський ліфт без машинного приміщення від всесвітньо відомого бренду Hyundai Elevator. Ліфти моделі YZER-I характеризуються гнучкістю параметрів шахти, стабільністю роботи та здатністю обслуговувати щільний пасажиропотік офісів, готелів та аеропортів.

Ліфт з панорамною кабіною від всесвітньо відомого бренду Hyundai Elevator зробить інтер'єр і фасад вашої будівлі ще більш привабливим та респектабельним. Панорамні ліфти можуть бути як з машинним приміщенням, так і без нього. Сучасний дизайн зовнішніх панелей кабіни з використанням LED вставок робить панорамні кабіни Hyundai особливо привабливими у вечірній час.

Ліфт з гідравлічним приводом моделі Maison 100 від компанії Kleemann - чудове рішення для приватного будинку, або дворівневої квартири, бо не потребує приямку та характеризується дуже низьким електроспоживанням.

Пасажирський ліфт без машинного приміщення моделі Atlas від компанії Kleemann.

Пасажирський ліфт без машинного приміщення моделі Atlas-RPH-R від компанії Kleemann - це спеціальне рішення для будинків з уже існуючою шахтою і обмеженою висотою верхнього поверху та/або глибиною приямку.

Пасажирський ліфт без машинного приміщення моделі Atlas-RPH-R від компанії Kleemann - це спеціальне рішення для будинків з уже існуючою шахтою і обмеженою висотою верхнього поверху та/або глибиною приямку.

Ліфт з гідравлічним приводом моделі Maison Plus від компанії Kleemann - чудове рішення для приватного будинку, яке дозволяє зекономити простір та електроенергію.

Відкрита підйомна платформа RB150 з приводом на ременях виробництва компанії Barduva (Литва) - це сучасне рішення для організації безбарєрності без внесення змін в конструкцію будівлі.

Підйомна платформа SB200 з гвинтовим приводом та металевою шахтою виробництва компанії Barduva (Литва) високоякісне рішення для забезпечення безбарєрності та інклюзивності простору як у місцях громадського користування, так і в приватних будинках.

Котеджні ліфти та ліфт для приватного будинку

Сучасні гідравлічні ліфти відрізняються від електричних типом приводу. Відмінність полягає в наступному:

домашній ліфт приводиться в рух шляхом виштовхування вичавного штока внутрішнім тиском масла. За багатьма зовнішніми параметрами вони дуже близькі до електричних установок.

Експлуатаційні характеристики котеджних ліфтів:

  • вантажопідйомність
  • швидкості пересування
  • рівень шуму
  • комплектація.

Такі ліфти можуть мати набагато більшу вантажопідйомність, а також можуть бути встановлені з використанням однієї несучої стіни, з шахтою або без неї, що є дуже великою перевагою в малогабаритних приміщеннях з обмеженим простором.

Купити котеджні ліфти, які останнім часом користується великим попитом у споживачів для приватного будинку, котеджів, а також для багаторівневих квартир, Ви можете у нас за прийнятними цінами.

Котеджні ліфти KLEEMANN

За допомогою нашої компанії Ви можете придбати повністю укомплектовані котеджні ліфти KLEEMANN MAISONLIFT, які ідеально підходять для житлових будівель різного планування. Зазначені підйомники максимально комфортні для використання інвалідами, які перебувають на інвалідних візках, а також людям похилого віку.

Ліфти MAISONLIFT легко встановлювати в будинках, які не мають бетонної шахти, в такому випадку гідравлічні установки поставляються в комплекті з самонесущей металлокаркасной шахтою. Примітно те, що обладнання KLEEMANN MAISONLIFT забезпечено системою автоматичної евакуації, що є дуже важливою перевагою в умовах надзвичайної ситуації.