Каталог

Ліфти для багатоповерхівок

Пасажирський ліфт без машинного приміщення від всесвітньо відомого бренду Hyundai Elevator. Ліфти моделі YZER-I характеризуються гнучкістю параметрів шахти, стабільністю роботи та здатністю обслуговувати щільний пасажиропотік офісів, готелів та аеропортів.

Пасажирський ліфт з машинним приміщенням від всесвітньо відомого бренду Hyundai Elevator характеризується стабільністю роботи та здатністю обслуговувати щільний пасажиропотік бізнес центрів, багатоповерхових готелів, офісів тощо.

Ліфт з панорамною кабіною від всесвітньо відомого бренду Hyundai Elevator зробить інтер'єр і фасад вашої будівлі ще більш привабливим та респектабельним. Панорамні ліфти можуть бути як з машинним приміщенням, так і без нього. Сучасний дизайн зовнішніх панелей кабіни з використанням LED вставок робить панорамні кабіни Hyundai особливо привабливими у вечірній час.

Пасажирський ліфт без машинного приміщення моделі Atlas від компанії Kleemann.

Пасажирський ліфт без машинного приміщення моделі Atlas-RPH-R від компанії Kleemann - це спеціальне рішення для будинків з уже існуючою шахтою і обмеженою висотою верхнього поверху та/або глибиною приямку.

Пасажирський ліфт без машинного приміщення моделі Atlas-RPH-R від компанії Kleemann - це спеціальне рішення для будинків з уже існуючою шахтою і обмеженою висотою верхнього поверху та/або глибиною приямку.

Ліфти для багатоповерхівок купити

Пасажирський і вантажний ліфт в багатоповерховій будівлі - підйомний механізм, який допомагає людям в житлових та нежитлових будинках. Ергономічність, автономність і стильний дизайн дозволяють експлуатувати механізм з комфортом і доповнюють стилістику будівлі.

Ліфт, що не має машинного відділення - популярна конструкція, яка може ефективно виконувати свої функції в приміщеннях різного призначення: від житлових будинків і магазинів до громадських будівель і великих ТРК. Але перш за все, цей ліфт як не можна краще підходить для багатоповерхівок. Від гідравлічного ліфта відрізняється можливістю ходу на велику висоту, має компактний привід. В процесі роботи платформа ходить плавно, не видаючи шуму і вібрацій.

Заміна ліфта в багатоквартирному будинку

Установка і заміна ліфтів проводиться з використанням високоякісних деталей, щоб забезпечити тривалий термін служби і належний рівень безпеки механізмів. Питання безпеки - один з найважливіших. Сучасний ліфт оснащений рядом обладнання, і датчиків, контролюючих різні параметри роботи ліфта. Система контролює швидкість руху ліфта, роботу дверей кабіни і шахти.

Залежно від призначення ліфти в багатоквартирному будинку можуть бути:

  • пасажирськими;
  • вантажними;
  • вантажопасажирськими.

Максимально допустима маса, яку здатний перевозити ліфт згідно з технічним паспортом називається вантажопідйомністю ліфта. Вага кабіни, і допоміжного обладнання не враховується. Пасажирські стандартні моделі мають вантажопідйомність 400 кг. А в сучасних житлових комплексах встановлюють вантажопасажирський або вантажний ліфт у будинку, який може переміщати вагу в межах 1-5 тонн.

Оснащення кабіни ліфта в житловому будинку

Оскільки кабіна є одним з ключових елементів конструкції ліфта, вона повинна бути оснащена зручним механізмом управління і зв'язку, а також забезпечувати безпеку пасажирів під час переміщення. У багатьох сучасних моделях вмонтовані поручні, а підлога оброблена покриттям зі спеціальних нековзних матеріалів. Крім іншого, ліфти виготовлені з полірованої нержавіючої сталі, яка може бути декорована різними кольорами, скляними і дзеркальними панелями, штучним каменем і іншими матеріалами.

Огороджувальні елементи і сама кабіна ліфта в багатоквартирному будинку або ліфта в квартирі виконані з вогнетривких зносостійких матеріалів.