Каталог

Ліфти

Пасажирський ліфт без машинного приміщення від всесвітньо відомого бренду Hyundai Elevator. Ліфти моделі YZER-I характеризуються гнучкістю параметрів шахти, стабільністю роботи та здатністю обслуговувати щільний пасажиропотік офісів, готелів та аеропортів.

Пасажирський ліфт з машинним приміщенням від всесвітньо відомого бренду Hyundai Elevator характеризується стабільністю роботи та здатністю обслуговувати щільний пасажиропотік бізнес центрів, багатоповерхових готелів, офісів тощо.

Ліфт з панорамною кабіною від всесвітньо відомого бренду Hyundai Elevator зробить інтер'єр і фасад вашої будівлі ще більш привабливим та респектабельним. Панорамні ліфти можуть бути як з машинним приміщенням, так і без нього. Сучасний дизайн зовнішніх панелей кабіни з використанням LED вставок робить панорамні кабіни Hyundai особливо привабливими у вечірній час.

Ліфт з гідравлічним приводом моделі Maison 100 від компанії Kleemann - чудове рішення для приватного будинку, або дворівневої квартири, бо не потребує приямку та характеризується дуже низьким електроспоживанням.

Паркувальні системи SanPark допоможуть збільшити в 2-4 рази кількість паркувальних місць без збільшення площі паркувального майданчика або підземного чи критого паркінга.
Ми пропонуємо різноманітні системи для встановлення як в приміщенні та і на вулиці.
Країна виробництва: Туреччина

Пасажирський ліфт без машинного приміщення моделі Atlas від компанії Kleemann.

Пасажирський ліфт без машинного приміщення моделі Atlas-RPH-R від компанії Kleemann - це спеціальне рішення для будинків з уже існуючою шахтою і обмеженою висотою верхнього поверху та/або глибиною приямку.

Пасажирський ліфт без машинного приміщення моделі Atlas-RPH-R від компанії Kleemann - це спеціальне рішення для будинків з уже існуючою шахтою і обмеженою висотою верхнього поверху та/або глибиною приямку.

Перевагами обладнання є: висока надійність і простота конструкції, низький рівень шуму, мінімальне технічне обслуговування, низьке споживання електроенергії.

Перевагами обладнання є: висока надійність і простота конструкції, низький рівень шуму, мінімальне технічне обслуговування, низьке споживання електроенергії.

Ліфти

Ви втомилися бігати з нижнього поверху на верхній? Зважилися купити і встановити ліфт для будинку? Залишилася справа за малим - підібрати потрібне обладнання за розумною ціною. Однак придбання і монтаж - це непросте, відповідальне і дорога справа, реалізація якого неможлива без участі професіоналів.

Види і функції ліфтів

Для того щоб зрозуміти який саме підйомник вам потрібен, необхідно знати наступні нюанси:

По виконуваних функцій ліфти діляться на:

  • пасажирські (в тому числі лікарняні і для людей з обмеженими можливостями);
  • вантажні;
  • спеціальні (пасажирські, грузові, автомобільні та інші для застосування в особливих умовах).

За швидкістю руху розрізняють тихохідні, скороходние і високошвидкісні ліфти. За способом обслуговування - самостійного користування і керовані (першими управляє безпосередньо пасажир, другими - провідник). За типом підйомного механізму - електричні (з тяговим приводом) і гідравлічні (в основі механізму підйому - гідроциліндр). Вартість ліфта так само буде відрізнятися.

Ще один цікавий варіант - панорамні ліфти (як гідравлічні, так і електричні). Головна перевага такого обладнання - відсутність необхідності в шахті і машинному приміщенні. Стандартної моделі панорамної кабіни не існує, оскільки вони розробляються індивідуально під дизайн будівлі.

5 причин, чому у нас вигідніше купити ліфт

  1. Компанія «Євроліфт» пропонує великий вибір сучасних ліфтових кабін і необхідного супутнього обладнання від відомих зарубіжних виробників: Kleemann, SKG, Extrema.
  2. Ми дорожимо своєю репутацією, тому пропоновані нами ліфти пасажирські (гідравлічні або електричні, ліфт з машинним приміщенням і без нього), вантажні та малогабаритні (кухонні) відрізняються високою якістю та зручністю в експлуатації.
  3. Надаємо детальну консультацію по всьому представленому асортименту, допомагаємо вибрати оптимальний за ціною і якістю варіант і порівняти ціни на ліфти в Україні і по Києву.
  4. «Євроліфт» на 100% контролює якість ліфтового обладнання і його монтажу.
  5. Після установки обладнання ми надаємо технічну підтримку, обслуговування та капітальний ремонт.

Крім того, в каталозі на сайті наданий широкий асортимент запчастин і комплектуючих для ліфта - починаючи з контролера двері і закінчуючи канатами для підйомного механізму.