Каталог

Кухонні ліфти

Перевагами обладнання є: висока надійність і простота конструкції, низький рівень шуму, мінімальне технічне обслуговування, низьке споживання електроенергії.

Перевагами обладнання є: висока надійність і простота конструкції, низький рівень шуму, мінімальне технічне обслуговування, низьке споживання електроенергії.

Кухонні (сервісні) ліфти

Кухонні ліфти або іншими словами сервісні ліфти належать до малогабаритних вантажних ліфтів і застосовуються для підйому продовольчих вантажів в кафе, ресторанах, столових і інших закладах громадського харчування. При необхідності сервісні малогабаритні ліфти невеликої вантажопідйомності також можуть бути успішно використані в магазинах, торгових комплексах, в офісах, на різних складах, а також в житлових будинках, заміських котеджах, на дачах, або на інших об'єктах.

Доцільно використання сервісного ліфта в медичних установах, в санаторіях, будинках відпочинку або в будь-яких інших закладах і установах, де існує потреба доставки клієнтам або пацієнтам готової їжі безпосередньо на кожен поверх, в окремий номер, палату або кімнату. У сервісному ліфті можна перевозити як продовольча сировина на кухню, так і вже готові страви безпосередньо в їдальні або буфети.

Без використання ліфта неможливо уявити собі інтенсивну щоденну роботу кухонного персоналу в великих сучасних закладах громадського харчування. Кухонний (сервісний) ліфт виконує великий обсяг вантажопідйомних робіт, що дозволяє значно заощадити на підсобних робітниках.

Купити кухонний ліфт (підйомник)

Наша компанія пропонує кухонні ліфти від фірми виробника SKG, яка відрізняється високою німецькою якістю, і особливою надійністю. Сервісні (кухонні) ліфти, вироблені фірмою SKG, представлені різними моделями, всі з яких дуже прості в монтажі і в подальшому вживанні.

Представлені нами малогабаритні кухонні ліфтові підйомники також відрізняються елегантним дизайном і комфортною експлуатацією. Вони зручні, естетично оформлені і гармонійно вписуються в будь-який інтер'єр. Всі комплектуючі деталі ліфта виготовлені в суворій відповідності до встановлених європейськими стандартами, що забезпечують безшумну і надійну роботу вантажопідйомної установки.

Кухонні ліфти від виробника SKG відповідають всім гігієнічним вимогам і стандартам, максимально компактні, що дозволяє без особливих проблем здійснювати їх установку в будівлях з практично будь-який плануванням. Конструкція ліфта має цілий ряд інших переваг, серед яких відсутність необхідності в окремому машинному приміщенні.

У малогабаритному вантажному ліфті можна транспортувати невеликі і компактні вантажі, ці підйомники також можуть стати в нагоді і стати ідеальним рішенням в будь-яких нестандартних ситуаціях.