Обслуговування

Ремонт і технічне обслуговування ліфтів

Фахівці компанії ТОВ "ЄВРОЛІФТСЕРВІС" здійснюють комплексне технічне обслуговування ліфтів на професійному рівні. Штат майстрів знає всі тонкощі роботи, як з новим ліфтовим обладнанням, так і з застарілим. Для досвідчених, висококваліфікованих технічних фахівців, завдання будь-якої складності при ремонті або профобслуговуванні ліфта буде вирішена якісно і в зазначений термін!

 

Аварійна служба ліфтів в Києві

Якісний ремонт та технічне обслуговування ліфтів вимагають наявності знань про конструктивні особливості устаткування. Плюс до всього, необхідно розбиратися в принципах дії різних моделей підйомників, що мають різний рік випуску. Мобільні бригади механіків і цілодобова аварійна служба ліфтів в Києві готова виконати ряд обов'язкових робіт по своєчасному ремонту обладнання у вигляді:

 • позапланового ремонту ліфтів;
 • підтримки справності системи ліфта;
 • завчасної діагностики вад в роботі обладнання;
 • пошуку і закупівлі комплектуючих з витратними матеріалами за помірною ціною.

Залежно від стану ліфта, обслуговування буває екстрене, відновне, поточне і планове. При цьому контроль над ремонтом кожного окремого ліфта бере на себе персональний менеджер компанії. Саме тому замовник в обов'язковому порядку буде обізнаний про виконання поставлених завдань і кінцевої вартості послуг.

Ремонт і технічне обслуговування ліфтів

 

Обслуговування ліфтів Київ

Професійне обслуговування ліфтів в Києві відрізняється вигідним комплексом з високого рівня сервісу, застосування новітніх технологій, роботи кваліфікованих фахівців і орієнтації на довгострокове співробітництво. Інші переваги послуг полягають в:

 • індивідуальному підході до вирішення кожного завдання;
 • гарантії високої якості робіт;
 • надання комплексних послуг під конкретний об'єкт;
 • помірній ціновій політиці на послуги.

Від якісного технічного обслуговування залежить термін експлуатації обладнання. Ціна на технічне обслуговування ліфтів залежить від моделі ліфту, в якому будинку він встановлений, кількість поверхів та термін експлуатації ліфтів та інше.

Ми завжди беремо на обслуговування ліфти та ескалатори, які поставляємо, тому що розуміємо, що від якості та професіоналізму обслуговування ліфтового обладнання залежить безперебійність, довговічність і безпека його експлуатації. Будучи впевненим в справному стані ліфта можна користуватися ним без будь-яких страхів і ризиків для здоров'я.

Ремонт Ліфта у м Київ

Наші бригади механіків виконують наступні ремонтні роботи:

 • Поточний ремонт ліфта. Навіть нові якісні ліфти іноді можуть виходити з ладу внаслідок перевантаження, перепадів напруги в електромережі або інших об'єктивних причин. Наші фахівці оперативно виявлять та усунуть несправність за місцем експлуатації.
 • Капітальний ремонт ліфта. Поломки, що часто повторюються, свідчать про необхідність замовити діагностику та комплексні ремонтні роботи, що перебувають у заміні зношених вузлів і агрегатів. Результат проведеного нашою командою капітального ремонту ліфта – повне відновлення початкових технічних параметрів та можливість багатьох років успішного та безпечного використання.
 • Модернізація ліфта. Модернізації ліфтів спрямована на покращення експлуатаційних якостей та продовження терміну служби включає заміну керуючих та робочих систем на більш сучасні, а також зміну дизайну кабіни та оновлення елементів конструкції. Це недорогий спосіб отримати практично новий ліфт.

ЕвроЛіфт – професійний підхід до ремонту ліфтового обладнання. Наші бригади завжди готові в найкоротші терміни приїхати на виклик.

У разі поломки - телефонуйте нам в будь-який час, телефон: (044) 496-95-80.

 

КВАЛІФІКОВАНИЙ ПЕРСОНАЛ

Залогом качественного обслуживания является опыт наших инженеров по наладке, которые регулярно проходят обучение на базе заводов производителей и имеют соответствующие квалификационные сертификаты.

АВАРІЙНА СЛУЖБА ЛІФТІВ

Безперебійність роботи ліфтового обладнання 2 аварійні бригади, щоб забезпечити своєчасну допомогу нашим замовникам у екстрених випадках. У розпорядженні аварійних бригад легкові та маловантажні автомобілі.

НАЯВНІСТЬ ЗАПАСНИХ та ВИТРАТНИХ ЧАСТИН

Завдяки впровадженню системи контролю якості ISO 9001 ми слідкуємо за наявністю основних запчастин за регулярно поновлюємо їх кількість на нашому складі в Києві.

1200 м2 СКЛАДСЬКИХ ПРИМІЩЕНЬ ТА РЕМОНТНА БАЗА

Наявність складських приміщень та власної розвантажувальної техніки дозволяють нашим замовникам не турбуватись про збереження обладнання перед початком монтажу.

 

Ми за безпеку і комфорт !!