Обслуговування

Ремонт і технічне обслуговування ліфтів

ТОВ «ЄВРОЛІФТСЕРВІС» здійснює комплексну технічну підтримку і своєчасний ремонт нашого обладнання.

Досвідчені, висококваліфіковані фахівці і наявність своєї виробничо-технічної бази дозволяють виконувати роботи якісно і в зазначений термін.

Мобільні бригади механіків і цілодобова аварійна служба були створені для безперебійної роботи ліфтів та ескалаторів. Від якісного технічного обслуговування залежить термін експлуатації обладнання.

Ми завжди беремо на обслуговування ліфти та ескалатори, які поставляємо, тому що розуміємо, що від якості та професіоналізму обслуговування ліфтового обладнання залежить безперебійність, довговічність і безпеку його експлуатації.

Наші бригади завжди готові в найкоротші терміни приїхати на виклик.

У разі поломки - телефонуйте за номером (044) 496-65-80.

Ми за безпеку і комфорт !!

Ремонт і технічне обслуговування ліфтів

 

КВАЛІФІКОВАНИЙ ПЕРСОНАЛ

Залогом качественного обслуживания является опыт наших инженеров по наладке, которые регулярно проходят обучение на базе заводов производителей и имеют соответствующие квалификационные сертификаты.

АВАРІЙНА СЛУЖБА ЛІФТІВ

Безперебійність роботи ліфтового обладнання 2 аварійні бригади, щоб забезпечити своєчасну допомогу нашим замовникам у екстрених випадках. У розпорядженні аварійних бригад легкові та маловантажні автомобілі.

НАЯВНІСТЬ ЗАПАСНИХ та ВИТРАТНИХ ЧАСТИН

Завдяки впровадженню системи контролю якості ISO 9001 ми слідкуємо за наявністю основних запчастин за регулярно поновлюємо їх кількість на нашому складі в Києві.

1200 м2 СКЛАДСЬКИХ ПРИМІЩЕНЬ ТА РЕМОНТНА БАЗА

Наявність складських приміщень та власної розвантажувальної техніки дозволяють нашим замовникам не турбуватись про збереження обладнання перед початком монтажу.