Каталог

Вантажні ліфти

Перевагами обладнання є: висока надійність і простота конструкції, низький рівень шуму, мінімальне технічне обслуговування, низьке споживання електроенергії.

Перевагами обладнання є: висока надійність і простота конструкції, низький рівень шуму, мінімальне технічне обслуговування, низьке споживання електроенергії.

Купити вантажний ліфт

У всьому світі вантажні ліфти є одним з найбільш затребуваних видів підйомного обладнання, не виняток і Україна. Неможливо уявити собі багатоповерхові будівлі без сучасного ліфтового обладнання, яке ідеально пристосоване для виконання завдань по вертикальній транспортуванні вантажів. Дуже важко забезпечити безперервний вантажопотік без використання такого обладнання, як вантажні ліфти, які призначаються для переміщення вантажу вагою до 6300 кг. Як правило, вантажні підйомні конструкції великою вантажопідйомністю встановлюються на промислових підприємствах, в складських приміщеннях, ресторанах, у великих торгових центрах та інших об'єктах.

Вантажний ліфт купити можна в компанії Євроліфт, так як наша компанія виходячи з побажань споживачів поставляє гідравлічні і електричні вантажні ліфти. Призначення гідравлічних ліфтів - обслуговування малоповерхових будівель. Перевагою такого виду підйомного обладнання є те, що для встановлення гідравлічного приводу потрібно мінімум площі, гідравлічний привід можна розмістити в будь-якому вільному просторі на відстані до 12 м від шахти ліфта.

Вантажні електричні ліфти

Вантажні електричні ліфти розвивають більшу швидкість, завдяки чому більш затребувані в багатоповерхових будівлях. Крім того використання електричного ліфта менш енергоємне.

Різновиди - великі і малі вантажні ліфти

Вантажні підйомні конструкції бувають з прохідним або непрохідним виконанням кабіни, з автоматичними або розсувними дверима. Виходячи з методу управління ліфти діляться на такі, які управляються з міжповерхове майданчики і такі, які управляються з кабіни ліфта провідником, що супроводжує вантаж. Крім того ліфти діляться на швидкісні і звичайні, з великою вантажопідйомністю та малі (сервісні) підйомні установки.

Кабіна вантажного підйомного обладнання виконана з міцних матеріалів у формі металевих модулів, покритих спеціальним твердим лакофарбовим покриттям. Для збільшення терміну служби, покриття наноситься за допомогою порошкової технології. Особлива увага приділяється матеріалу, з якого виготовлений підлогу кабіни, для цього використовуються міцні рифлені сталеві листи, які пристосовані для переміщення великих навантажень.

Вантажний ліфт - ціна

При виникненні необхідності використовувати ліфт для певних нестандартних цілей із заданими характеристиками, клієнти можуть замовити у нас виготовлення такого обладнання. У такому випадку фахівці компанії складають технічне завдання і розробляють індивідуальний проект за вигідною ціною для клієнта.

У нашій компанії Ви маєте можливість купити вантажні ліфти ціна яких залежить від різних модифікацій незалежно від сфери використання, так само у нас є малі вантажні ліфти вартість яких приємно здивує. Виробники обладнання, з якими співпрацює наша компанія, строго дотримуються встановлених нормативів, а також дотримуються ГОСТ вантажних ліфтів, що забезпечує високий рівень якості, надійності і безпечної експлуатації за весь період використання ліфта.