Монтаж ліфтів та ескалаторів

Компанія «ЄВРОЛІФТСЕРВІС» здійснює монтаж ліфтового обладнання та ескалаторів в Києві і по всій Україні.

Виробляємо повний комплекс необхідних послуг, включаючи:

 • підготовку до використання обладнання;
 • пуско-налагоджувальні роботи;
 • супровід на етапі введення в експлуатацію.

На монтаж ліфта ціна у нас найбільш вигідна. Реалізація проекту відбувається з урахуванням вимог законодавства і в самі стислі терміни (без втрати в якості виконуваних робіт).

 

Монтаж ліфтів

На 1-му етапі фахівці проводять підготовчі роботи (Провішування, установка настилів, доставка обладнання та необхідних інструментів на об'єкт).

Далі виконуються безпосередньо монтаж ліфта і обробка шахти з нанесенням спеціальних ЛКП на металеві конструкції (у разі потреби).

На заключній стадії ліфт готують до 1-му пуску. Доставляється і монтується контрольне обладнання. Проводиться ретельне тестування та налагоджували робота всіх компонентів. Після цього ліфт можна здавати в експлуатацію.

Головне завдання нашої компанії полягає в якісному виконанні кожного етапу робіт, враховуючи чинні норми і вимоги, а також в забезпеченні безпеки експлуатації обладнання.

Методи монтажу ліфтів залежать від характеристик будівлі та обладнання, що встановлюється.

 • Поелементний. Складання системи з окремих вузлів, агрегатів та деталей проводиться безпосередньо на місці. Такий спосіб є найбільш довготривалим і трудомістким, він доцільний при заміні підйомної конструкції в будинку, що експлуатується.
 • Укрупненими блоками. Основні елементи обладнання збираються у виробничому цеху. На місці установки всі частини компілюються в єдину систему. В Україні встановлення ліфта в такий спосіб часто застосовують у новобудовах.
 • Тюбінгові. Деякі конструктивні частини ліфта (двері, елементи машинного відділення) інтегруються в будівельні блоки під час їх виробництва. У міру будівництва будівлі монтують інші вузли. Останні два способи можливі лише до встановлення міжповерхових перекриттів, тому їх використовують виключно на етапі будівництва.

Монтаж ескалаторів

 1. Спершу інженером складається технічне завдання, а фахівцями готується посадочне місце, навісні механізми і точки опори.
 2. На об'єкт обладнання транспортують на підвісних установках в горизонтальному положенні.
 3. Окремі компоненти збираються в одне ціле і встановлюються на посадочні місця.
 4. Пуско-налагоджувальні роботи. Це невід'ємна частина монтажу обладнання, яка гарантує його безпеку, надійність і довгу службу. Налагодження полягає в проведенні випробувань і комплексну перевірку всіх систем. Виявлені дефекти і невідповідності оперативно усуваються.
 5. Введення в експлуатацію. Полягає оформленні всієї дозвільної документації, яка необхідна для постановки обладнання на облік. Ескалатор отримує технічний огляд, після чого його можна зареєструвати.

Весь процес "під ключ" може займати від декількох днів до декількох тижнів, в залежності від складності проекту і кваліфікації працівників. Фахівці нашої компанії мають достатній досвід подібних робіт, тому вони всі етапи монтажу виконуються ними максимально якісно і оперативно.

Компанія «ЄВРОЛІФТСЕРВІС» пропонує свої послуги з установки, налагодження та введення в експлуатацію ліфтів і ескалаторів для житлових, офісних, адміністративних і промислових будівель, торгово-розважальних центрів, а також аеропортів, метро, ​​готелів, лікарень та ін. Щоб замовити послуги, зв'яжіться з нашими фахівцями за вказаними на сайті номерами телефонів.