Каталог

Пасажирські ліфти

Пасажирський ліфт без машинного приміщення від всесвітньо відомого бренду Hyundai Elevator. Ліфти моделі YZER-I характеризуються гнучкістю параметрів шахти, стабільністю роботи та здатністю обслуговувати щільний пасажиропотік офісів, готелів та аеропортів.

Пасажирський ліфт з машинним приміщенням від всесвітньо відомого бренду Hyundai Elevator характеризується стабільністю роботи та здатністю обслуговувати щільний пасажиропотік бізнес центрів, багатоповерхових готелів, офісів тощо.

Ліфт з панорамною кабіною від всесвітньо відомого бренду Hyundai Elevator зробить інтер'єр і фасад вашої будівлі ще більш привабливим та респектабельним. Панорамні ліфти можуть бути як з машинним приміщенням, так і без нього. Сучасний дизайн зовнішніх панелей кабіни з використанням LED вставок робить панорамні кабіни Hyundai особливо привабливими у вечірній час.

Ліфт з гідравлічним приводом моделі Maison 100 від компанії Kleemann - чудове рішення для приватного будинку, або дворівневої квартири, бо не потребує приямку та характеризується дуже низьким електроспоживанням.

Пасажирський ліфт без машинного приміщення моделі Atlas від компанії Kleemann.

Пасажирський ліфт без машинного приміщення моделі Atlas-RPH-R від компанії Kleemann - це спеціальне рішення для будинків з уже існуючою шахтою і обмеженою висотою верхнього поверху та/або глибиною приямку.

Пасажирський ліфт без машинного приміщення моделі Atlas-RPH-R від компанії Kleemann - це спеціальне рішення для будинків з уже існуючою шахтою і обмеженою висотою верхнього поверху та/або глибиною приямку.

Ліфт з гідравлічним приводом моделі Maison Plus від компанії Kleemann - чудове рішення для приватного будинку, яке дозволяє зекономити простір та електроенергію.

Підйомна платформа SB200 з гвинтовим приводом та металевою шахтою виробництва компанії Barduva (Литва) високоякісне рішення для забезпечення безбарєрності та інклюзивності простору як у місцях громадського користування, так і в приватних будинках.

Купити пасажирський ліфт

Наша компанія пропонує купити пасажирський ліфт від кращих європейських виробників (фірми Kleeman і SKG), а також є їх офіційним представником в Україні.

Співробітники компанії допоможуть вам підібрати обладнання, яке найбільш оптимально підходить для ваших умов експлуатації: гідравлічні, електричні пасажирські ліфти, і з машинним приміщенням, а також без нього.

Гідравлічні ліфти MaisonLift

Зверніть увагу на гідравлічні ліфти MaisonLift, які вважаються ідеальними для житлових будинків і котеджів. Примітно те, що їх можна встановлювати також в будівлях, в яких відсутня бетонна шахта. В такому випадку він поставляється в комплекті з самонесущей бетонно-каркасної шахтою. MaisonLift безшумні в експлуатації, відрізняються низьким рівнем енергоспоживання, а також мають систему автоматичної евакуації. Залежно від потужності двигуна і обсягу циліндра в такому може вільно розміститься від 2 до 6 осіб. Замовники також мають можливість замовити MaisonLift з однофазним двигуном.

Канатні ліфти ATLAS

За своєму унікальні пасажирські канатні моделі ATLAS без машинного відділення, які оснащені безредукторним приводом, що забезпечує безшумну роботу. Зазначений підйомник має найкращі експлуатаційними характеристиками і при цьому максимально простий в монтажі.

Найважливішими відмітними особливостями ліфтового обладнання від виробника Kleeman є високотехнологічне виробництво і незмінно хороше німецьке якість. Зазначені підйомники вище цінуються у всьому світі за:

  • надійність;
  • високі експлуатаційні характеристики;
  • широкий модельний ряд;
  • найкоротші терміни виготовлення, постачання і монтажу;
  • можливість виготовлення нестандартних моделей (індивідуальні розміри, оригінальний дизайн ліфтових кабінок);
  • доступні ціни на пасажирський ліфт.

Надійність обладнання забезпечена за рахунок високого професіоналізму виробників, а також використання європейських ліфтових нормативів.

Пасажирські електричні ліфти SKG

Нічим не поступається за якістю пасажирський електричний ліфт від фірми SKG (Німеччина), які представлені моделлю ISO-PA, купити їх ви можете в нашій компанії. Зазначена модель цікава тим, що прекрасно підходить для подальшої модернізації і удосконалення шляхом заміни старих частин. Модель ліфта ISO-PA має свої особливості, завдяки яким це обладнання отримало широку популярність. Увага покупців дані підйомники приваблюють, перш за все, за наявність самонесущей вогнестійкою металлокаркасной конструкції ліфтової шахти, повну комплектацію обладнання, повністю готову до монтажу (блочно-модульна система монтажу), мікропроцесорне управління, а також відсутність необхідності в машинному відділенні. Беспріводние конструкція стала можливою завдяки тому, що привід знаходиться в конструкції верхнього поверху. ISO-PA може вільно транспортувати вага до 300 кг на висоту до 25000 мм з максимальною швидкістю 0,4 м / сек. Вартість пасажирського ліфта ви можете дізнатися зателефонувавши нам за телефонами: (044) 496-65-80

Наші покупці залишаються задоволені придбаними у нас виробами, а також сервісним обслуговуванням.