Ліфти KLEEMANN

Ліфт KLEEMANN (Клеман)

Німецька якість, високотехнологічне виробництво - визначили високі експлуатаційні дані всіх моделей ліфтів Kleemann і їх безпечну експлуатацію.

В даний час компанія здійснює експорт своєї продукції на ринки більш ніж 60 країн світу такі, як Україна, Росія, Великобританія, Німеччина, Бельгія, Ірландія, Норвегія, США, Австралія, Франція, що становить 70% від загального обсягу, виробленого компанією. Комплектованих ліфтів "Клеман" щорічно випускається більш ніж 4% від загального світового виробництва.

До складу KLEEMANN GROUP входять наступні компанії:

  • KLEEMANN S.A. - виробництво укомплектованих ліфтів.
  • KLEFER - виробництво ліфтових дверей (спільне підприємство «KLEEMANN» і «TECHNOLAMA-FERMATOR», Іспанія).
  • KLEEMANN LIFTOVI D.O.O. - завод з виробництва комплектуючих.

KLEEMANN GROUP пропонує укомплектовані пасажирські та вантажні ліфти KLEEMANN всіх типів: електричні, гідравлічні, з машинним приміщенням і без нього. Конкурентоспроможність всього ряду виробленого обладнання з аналогічними моделями європейських компаній займає одне з найбільш гідних місць в ліфтобудівельній галузі.

Використання високих технологій у виробничому процесі дає можливість реалізувати самі нестандартні вимоги (побажання) замовника. Компанія пропонує найкоротші терміни виготовлення і постачання устаткування при незмінній якості та гнучку цінову політику.

ТОВ "Євроліфт" є офіційним представником компанії "KLEEMANN" в Україні.