Каталог

Паркувальні системи для автомобілів

Паркувальні системи SanPark допоможуть збільшити в 2-4 рази кількість паркувальних місць без збільшення площі паркувального майданчика або підземного чи критого паркінга.
Ми пропонуємо різноманітні системи для встановлення як в приміщенні та і на вулиці.
Країна виробництва: Туреччина

Паркувальні системи для автомобілів

Кількість автомобілів стрімко збільшується, через що власники транспортних засобів дедалі частіше стикаються із проблемою нестачі місць для паркування. Це призвело до необхідності вирішувати це питання. Так і стали з'являтися паркувальні системи для автомобілів. Їх все частіше встановлюють не тільки в мегаполісах, а й у менших містах.

Напівавтоматична та автоматична багаторівнева парковка

Найзручніше та найвигідніше рішення – багатоярусні паркінги. Вони допомагають розмістити на невеликій площі автомобілів більше, ніж на звичайній парковці. Багаторівнева стоянка може бути як невелика будова, розрахована на кілька машин, так і солідну конструкцію, в яку можна вмістити сотні транспортних засобів.

Розрізняють напівавтоматичні та автоматичні паркувальні системи. У випадку з першою – від людини потрібно більше дій. Наприклад, водієві потрібно заїжджати на піддон заднім ходом, що вимагає певних умінь і точності. Також є проблеми з підходом до авто через обмежений простір через тісно розміщений транспорт. Напівавтоматичні паркінги бувають карусельного (роторного) типу та мозаїчного (пазлового). Якщо перші працюють за принципом каруселі, другі переміщуються вертикально і горизонтально.

Набагато практичніше та зручніше в експлуатації автоматичні багаторівневі паркування. Це універсальна автостоянка, яка спрощує для водія спектр дій. Такий паркінг є кількома видами:

  • Палетний. Транспорт пересувається на спеціальних міцних піддонах, що мають пристрої безпеки. У разі великого потоку бажаючих отримати свої автомобілі або поставити їх може затягуватися час очікування. Це з тим, що піддонам необхідно щоразу повертатися своє місце.
  • З обміном палет. Такий паркінг передбачає рух палет у різних напрямках, що дозволяє скоротити час очікування користувачів.
  • Безпальний. Переміщення авто виконується не за допомогою палет, а інших можливостей – ґратчастих систем, захоплення колеса механізмом ножичного типу та ін.

Третій вид безпалетний - на сьогоднішній день є найбільш сучасним.

Переваги автоматизованих систем паркінгу

Принцип роботи дуже простий – водієві необхідно виконати кілька дій:

  • Заїхати до кабіни, на якій розміщена паркувальна платформа для паркінгу.
  • Заглушити двигун.
  • Вийти з авто, після чого система самостійно виконає паркування транспортного засобу.

Автоматизовані системи паркінгу – найсучасніший варіант стоянок. Вони мають безліч плюсів. Вони забезпечують суттєву економію площі, часу та трудовитрат. Є різні варіанти таких парковок, що відрізняються за матеріалом конструкції (металеві, залізобетонні) та архітектурними особливостями (підземні, надземні, змішані). Крім того, вони безпечні в експлуатації завдяки тому, що роботизований паркінг не допускає можливості виникнення аварійних ситуацій або несанкціонованого проникнення зловмисників на територію паркування.

Багаторівнева парковка

Вартість формується в залежності від безлічі критеріїв: типу установки, габаритів, механізму функціонування та інших особливостей. Сьогодні можна придбати як готове рішення, так і замовити систему паркування за індивідуальним проектом.

Компанія "Євроліфт" є постачальником систем паркування автомобілів відповідно до технічних вимог з індивідуальними рішеннями. Завдяки інженерній діяльності, що здійснюється з використанням найвищих технологій у своєму секторі, компанія пропонує найкраще рішення для своїх клієнтів за найбільш конкурентоспроможними цінами.

Компанія "Євроліфт" є постачальником систем паркування автомобілів відповідно до технічних вимог з індивідуальними рішеннями. Завдяки інженерній діяльності, що здійснюється з використанням найвищих технологій в своєму секторі, компанія пропонує найкраще рішення для своїх клієнтів з найбільш конкурентоспроможними цінами.