Каталог

Ліфти з машинним приміщенням

Пасажирський ліфт з машинним приміщенням від всесвітньо відомого бренду Hyundai Elevator характеризується стабільністю роботи та здатністю обслуговувати щільний пасажиропотік бізнес центрів, багатоповерхових готелів, офісів тощо.

Електричні ліфти з машинним приміщенням

Ліфти, які відносяться до другої групи підйомного обладнання, мають машинне відділення, яке може бути встановлено як зверху, так і знизу. Основною перевагою даної конструкції є те, що такий ліфт володіє вантажопідйомністю від 0,2 т до 5,0 т і може переключитися на стандартний автоматичний режим роботи в умовах надзвичайної ситуації.

Наша компанія вже багато років є офіційним представником фірми виробника KLEEMANN, яка виробляє найпопулярніші моделі електричного ліфта ATLAS. Вищевказаний ліфт належить до категорії канатних ліфтів з сучасним безредукторним приводом VVVF, конструкція максимально проста в монтажі і відрізняється хорошими технічними характерістікамі.Номінальная вантажопідйомність зазначеного ліфта до 2,5 т, в кабіні може транспортуватися до 33 осіб на висоту до 45 метрів. Висота підйому може бути збільшена, залежно від побажань споживача. У ліфті повністю змонтована електрична проводка, він відрізняється низьким рівнем споживання електричної енергії, доступністю запасних частин, а також високою надійністю.

Ліфти з верхнім машинним відділенням

Яскравим представником ліфтів з верхнім машинним приміщенням є електричні ліфти KLEEMANN EARTHQUAKE, які мають високий ступінь безпеки, так як додатково укомплектовані сейсмічним датчиком. Сейсмостійкі електричні ліфти можуть бути використані в будь-яких будівлях, особливо в районах схильних до частих землетрусів. Перевага такого ліфта в тому, що він безпечно доставляє пасажирів на наступний поверх в автоматичному режимі.