Каталог

Автомобільні ліфти

Паркувальні системи SanPark допоможуть збільшити в 2-4 рази кількість паркувальних місць без збільшення площі паркувального майданчика або підземного чи критого паркінга.
Ми пропонуємо різноманітні системи для встановлення як в приміщенні та і на вулиці.
Країна виробництва: Туреччина

Автомобільні ліфти – це вид вантажних ліфтів, призначених для підйому та спуску легкових авто. З їх допомогою забезпечується зручне переміщення авто між різними рівнями будівлі і при цьому економиться корисна площа всередині нього.

Вони набули поширення в різних сферах. Так, споруджуються автомобільні ліфти для паркінгу у бізнес-центрах, торгово-розважальних комплексах, автоцентрах, великих банках, промислових підприємствах та інших об'єктах. Крім того, така конструкція перестала бути рідкістю для сучасних житлових комплексів, часто також купують автомобільний ліфт для приватного будинку, котеджу.

Особливості та переваги автомобільних ліфтів

У порівнянні зі звичайними пасажирськими і навіть вантажними ліфти для автомобілів мають високу вантажопідйомність – в середньому, 3-10 тонн. Він має значні габарити, щоб у нього змогла поміститися будь-яка модель легкового автомобіля, також посилені дверні пороги.

Є й інші особливості таких конструкцій:

  • Надзвичайна міцність та надійність, що дозволяє їй витримувати серйозні навантаження.
  • Найчастіше підземний ліфт для машини оснащується гідравлічним приводом (хоча зустрічаються і з електричним приводом), який забезпечує плавний хід конструкції, швидку та точну зупинку підйомного механізму.
  • Якщо при використанні автомобільного підйомника водій обов'язково повинен залишати транспортний засіб через вимоги безпеки, то ліфт у гараж – пряма їхня протилежність. З машини не потрібно виходити, щоб піднятися або опуститися на необхідний поверх.
  • При необхідності в кабіну встановлюють відбійники, що не допускають мимовільного переміщення автомобіля всередині неї та пошкодження покриття машини.

Ліфти бувають непрохідними та прохідними. Перші мають одну пару дверей, другі – дві, розміщені паралельно. Керування дверима кабіни може здійснюватись за допомогою ручного, напівавтоматичного або автоматичного приводу.

 

Автомобільні ліфти купити в «ЄВРОЛІФТ»

Компанія «ЄВРОЛІФТ» займається оснащенням об'єктів різного призначення підйомним обладнанням усіх типів та його подальшим обслуговуванням. Тут можна купити автомобільний ліфт, який після розробки проекту і підбору необхідного технічного оснащення буде доставлений на місце установки.

На автомобільний ліфт ціна варіюється з урахуванням кількох параметрів: тип підйомного механізму, вантажопідйомність, розміри кабіни, додаткові елементи та функції, особливості внутрішнього оздоблення та ін. Розрахунок точної вартості виконується фахівцями компанії на підставі технічного проекту об'єкта.