Каталог

Ліфти для ресторанів

Перевагами обладнання є: висока надійність і простота конструкції, низький рівень шуму, мінімальне технічне обслуговування, низьке споживання електроенергії.

Перевагами обладнання є: висока надійність і простота конструкції, низький рівень шуму, мінімальне технічне обслуговування, низьке споживання електроенергії.

Ліфти для ресторанів

Бажаючи полегшити управління рестораном, кафе чи будь-яким іншим закладом громадського харчування, власники вирішують використовувати лише практичне обладнання. Одним з таких є ресторанний ліфт, який при установці у закладі значно прискорює роботу.

Ліфти для ресторанів – це невеликі вантажні ліфти з електроприводом, вантажопідйомність яких не перевищує 300 кг. Ці підйомники зазвичай використовуються для обслуговування кухонь у таких місцях, як:

  • ресторани;
  • школи;
  • готелі;
  • пансіонати.

Основні переваги, які забезпечують вантажні ліфти для ресторанів, полягають у низькій вартості самих пристроїв, їх монтажу, міцній конструкції шахти та короткому терміні виготовлення. Крім цього, існує низка інших особливостей, на підставі яких таке обладнання використовують у багатьох ресторанах світу.

Функціональність та надійність

Встановивши малий вантажний ліфт для ресторану, власник закладу отримує низку переваг. Насамперед, такий пристрій дозволяє швидко транспортувати гарячі страви. Персонал, якому доводиться подавати їжу в приміщенні, розташованому на іншому поверсі від кухні, змушений дуже обережно підніматися та спускатися сходами. Крім того, якщо доводиться вчиняти ці дії повторно, зростає ризик виникнення нещасних випадків.

Ресторанні підйомники

Ресторанні підйомники для їжі виключають можливість виникнення таких небажаних ситуацій. Персонал легко, швидко та, головне, безпечно доставить будь-яку страву, завжди подаючи її елегантно та без побоювань.

Підйомник для ресторанів завдяки своїй вантажопідйомності підходить для транспортування не тільки продуктів харчування. Залежно від вибраної моделі, він також може перевозити невеликі вантажі. Це дуже зручно при організації спеціальних заходів, коли до зали необхідно доставити велику кількість тарілок або декорацій.

Витонченість та тиха робота

Крім своєї функціональності, підйомники для ресторанів мають незвичайні естетичні якості. Використання у виробництві відповідної сталі дозволило отримати привабливий зовнішній вигляд. Вони виконані настільки ретельно, що ідеально поєднуються з будь-яким стилем, у якому витриманий інтер'єр приміщення. Крім того, робота кухонного крана є дуже тихою. Це надзвичайно важливо, оскільки його рух між поверхами ніяк не відволікає гостей. Вони можуть повністю зосередитися на прийомі їжі, зовсім не звертаючи уваги на пристрій.

Іншою та не менш важливою характеристикою вантажного ліфта є його довговічність. Канати та сталь, використані у конструкції, дозволили створити ресторанний ліфт, який не ламається, незважаючи на інтенсивну експлуатацію. Персонал може повністю покластися на пристрій, насолоджуючись його функціональністю при переміщенні кожної страви.

Купити ресторанний ліфт

Наша компанія Євроліфт пропонує асортименти ліфтів, які ідеально підходять для використання в різних закладах громадського харчування. Всі вони виконані з нержавіючої сталі, мають вишуканий зовнішній вигляд і успішно справляються з усіма функціями, що на них покладаються. Такі пристрої стануть чудовим доповненням для будь-якої кухні.