Каталог

Підйомники вантажні і пасажирські

Підйомники відносяться до групи найбільш затребуваного сучасного обладнання.

Вантажні підйомники

За використанням і вантажопідйомністю вантажні підйомники поділяються на промислове і побутове підйомне устаткування. Вантажні підйомники великої вантажопідйомності встановлюються в будівлях промислових, виробничих і торгових підприємств, в ресторанах, і інших громадських установах і закладах, в яких існує постійна необхідність в транспортуванні вантажів. Малогабаритне вантажне підйомне устаткування використовується в побуті для будинку, для котеджів або для дачі.

Як вантажні, так і пасажирські підйомники, що подаються нашою фірмою, незалежно від використовуваного підйомного механізму, виготовлені сумлінними виробниками відповідно до сучасних європейських стандартів та гігієнічними вимогами, вони надійні, комфортні і зручні в щоденній експлуатації. Обладнання, що поставляється повністю укомплектовано, легко і швидко монтується в будівлях практично будь-якого планування завдяки блокової конструкції.

Пасажирські підйомники

Широко затребувані пасажирські підйомники самостійного користування для інвалідів, які служать для підйому і спуску пасажирів з обмеженими можливостями в інвалідних колясках.

Підйомник для транспортування пасажирів великої вантажопідйомності використовується в громадських установах і закладах, наприклад в адміністративних будівлях, готелях, лікарнях, санаторіях і будинках відпочинку, в багатоквартирних житлових будинках та багатьох інших приміщеннях.

Наша компанія надає клієнтам послуги з підбору обладнання, монтажу, а також здійснює подальше сервісне обслуговування.