Каталог

Підйомники

Купити підйомне обладнання

Компанія «Євроліфт» пропонує купити підйомне обладнання на вигідних умовах в Києві. Відділ логістики організовує оперативну доставку в будь-який регіон України.

Щоб купити підйомник, залиште замовлення на сайті або зв'яжіться з менеджером по телефону (044) 496 - 95 - 80, (044) 496 - 95 - 80, (067) 504 - 96 - 95. Консультант допоможе вибрати оптимальні моделі, порівняти варіанти, оформити покупку. Завжди в наявності на опалювальному складі європейське обладнання високої якості. Звертайтеся, для нас важливий кожен замовник!

 

Вантажний підйомник

Вантажні підйомники - універсальне обладнання для вертикального переміщення товарів, матеріалів, комплектуючих, різних конструкцій. Недорогі механізми широко використовуються в банках, ресторанах, житлових комплексах, на складах, промислових об'єктах.

Види вантажопідйомного обладнання

Виробники випускають:

  • шахтні;
  • щоглові (консольні) механізми.

Збірні металеві конструкції двох видів відрізняються рівнем захисту підйомного простору і способом переміщення платформи. Для шахтного устаткування будують спеціальні шахти з цегли, бетону, каркасних блоків.

Щогловий або консольний підйомник кріплять до щогли-опори. Вантажне обладнання знаходиться у відкритому просторі. Щоб забезпечити безпеку в процесі експлуатації, навколо поверхових прорізів для кабін зводять огорожі.

Важливо! Спеціалізований підйомник вантажний не призначений для перевезень людей!

 

Шахтний підйомник

Моделі шахтного типу відрізняються простою конструкцією, універсальною схемою завантаження. Можливо заповнення платформи з одного або двох сторін. У деяких моделях є опція навантаження під нахилом в 90 градусів.

Вантажопідйомність - 50-3200 кг - залежить від потужності електричної талі. Максимальна кількість зупинок обмежена 5 рівнями. Надійний шахтний підйомник - ідеальний варіант для двох-триповерхових будівель. Швидкість руху кабіни не перевищує 0.13 м/с.

Безпека переміщення забезпечує металевий каркас, що огороджує область руху платформи. Можливий додатковий захист з блоків, металевих листів. Клинові вловлювачі миттєво фіксують на місці і надійно утримують кабіну при виникненні аварійних ситуацій. Блокування триває до установки нового каната.

 

Консольний підйомник

Швидка установка підйомника консольного типу можлива і всередині приміщень і під відкритим небом. При необхідності платформу завантажують одночасно з трьох сторін. Максимальна кількість зупинок не перевищує п'яти поверхів або рівнів. Найвигіднішими за вартістю експлуатації вважаються двоповерхові схеми.

Стандартний вантажний підйомник щоглового типу розрахований на переміщення до 1000 кілограмів. У базову комплектацію входять клинові вловлювачі. Для управління механізмом - виклику і переміщення - призначені спеціальні пости з кнопками, розташовані на поверхах.

Чому вантажні підйомники купують в «Євроліфт»?

Офіційний представник найбільших виробників. Компанія уклала прямі договори з Kleeman і SKG.

Конкурентні ціни. Вартість обладнання категорії «підйомник» нижче середньої по Україні.

Повний цикл - від постачання до запуску. Інженери проведуть монтаж, пуск в експлуатацію. Сервісний відділ укладає договори на технічне обслуговування.