Каталог

Ліфти, підйомники для людей з інвалідністю

Ліфт з гідравлічним приводом моделі Maison 100 від компанії Kleemann - чудове рішення для приватного будинку, або дворівневої квартири, бо не потребує приямку та характеризується дуже низьким електроспоживанням.

Сходові платформи V64 та V65 від італійського виробника Vimec дозволяють організувати підйом пасажирів на інвалідних візках там, де немає можливості встановити вертикальний підйомник або ліфт.

Відкрита підйомна платформа RB150 з приводом на ременях виробництва компанії Barduva (Литва) - це сучасне рішення для організації безбарєрності без внесення змін в конструкцію будівлі.

Підйомна платформа SB200 з гвинтовим приводом та металевою шахтою виробництва компанії Barduva (Литва) високоякісне рішення для забезпечення безбарєрності та інклюзивності простору як у місцях громадського користування, так і в приватних будинках.

Спеціалізоване вантажопідйомне обладнання необхідно для забезпечення безперешкодного переміщення людей з обмеженими можливостями всередині і зовні приміщень. Сучасні підйомники і ліфти для інвалідних колясок з гідравлічною системою підйому - високоякісне рішення для громадських місць і приватних будинків. Вони витримують самі різні вагові навантаження, відрізняються ергономічністю, комфортом і високим рівнем безпеки. Конструкція розроблена кращими виробниками так, щоб людина могла самостійно нею скористатися, без сторонньої допомоги.

 

Підіймальні платформи для інвалідів

У нашому каталозі можна підібрати і купити підйомники для інвалідів різної конфігурації:

  • вертикальний підйомник для інвалідів (платформа) - за принципом роботи схожий з ліфтом, рух платформи здійснюється по вертикальній траєкторії;
  • сходовий підйомник для інвалідів - для приміщень, де неможливо встановити вертикальний підйомник;
  • електричний підйомник для інвалідів;
  • похилий підйомник для інвалідів.

На сайті ви можете ознайомитися з актуальною інформацією про технічні характеристики платформи або ліфта з особливостями і опціями кожної конкретної моделі.

 

Які особливості мають ліфт для людей з інвалідністю і підйомник для інвалідів?

Всі платформи мають ряд специфічних особливостей, які суттєво відрізняють їх від іншого вантажопідйомного обладнання:

  • Розмір і розташування кнопок. Незалежно від конфігурації обладнання, кнопки розташовані горизонтально і закріплені значно нижче ніж, наприклад, в стандартному ліфті. Вони мають опуклу форму і великий розмір щоб людям з обмеженими можливостями було зручно. У деяких пристроях застосовуються кнопки зі шрифтом Брайля.
  • Надійність конструкції. З огляду на необхідність транспортувати не тільки людини, а й часто громіздкий інвалідний візок, виробники обладнання використовують більш міцні і надійні матеріали будь то сходові підйомники для інвалідів або вертикальні підйомники.
  • Двері закриваються автоматично. Щоб пасажир не поспішаючи могли заїхати в кабіну, сучасні пристрої мають збільшений час очікування перед автоматичним закриванням дверей.

Підйомник для інвалідів

Щоб купити сходові підйомники для інвалідів, як і будь-які інші, варто враховувати:

  • призначення приміщення;
  • архітектурні особливості;
  • потік пасажирів.

Підйомник для інвалідів, ціна якого приємно вас здивує, можна підібрати в нашому каталозі. Необхідно тільки вибрати тип обладнання, модель, і вказати основні характеристики шахти. Установка підйомника здійснюється нашими фахівцями в найкоротші терміни. Клієнту ж тільки варто пам'ятати про регулярне технічне обслуговування.