Каталог

Ліфти, підйомники для людей з інвалідністю

Ліфт з гідравлічним приводом моделі Maison 100 від компанії Kleemann - чудове рішення для приватного будинку, або дворівневої квартири, бо не потребує приямку та характеризується дуже низьким електроспоживанням.

Сходові платформи V64 та V65 від італійського виробника Vimec дозволяють організувати підйом пасажирів на інвалідних візках там, де немає можливості встановити вертикальний підйомник або ліфт.

Відкрита підйомна платформа RB150 з приводом на ременях виробництва компанії Barduva (Литва) - це сучасне рішення для організації безбарєрності без внесення змін в конструкцію будівлі.

Підйомна платформа SB200 з гвинтовим приводом та металевою шахтою виробництва компанії Barduva (Литва) високоякісне рішення для забезпечення безбарєрності та інклюзивності простору як у місцях громадського користування, так і в приватних будинках.

Спеціалізоване вантажопідйомне обладнання необхідно для забезпечення безперешкодного переміщення людей з обмеженими можливостями всередині і зовні приміщень. Сучасні підйомники і ліфти для інвалідних колясок з гідравлічною системою підйому - високоякісне рішення для громадських місць і приватних будинків. Вони витримують самі різні вагові навантаження, відрізняються ергономічністю, комфортом і високим рівнем безпеки. Конструкція розроблена кращими виробниками так, щоб людина могла самостійно нею скористатися, без сторонньої допомоги.

 

Підіймальні платформи для інвалідів

У нашому каталозі можна підібрати і купити підйомники для інвалідів різної конфігурації:

  • вертикальний підйомник для інвалідів (платформа) - за принципом роботи схожий з ліфтом, рух платформи здійснюється по вертикальній траєкторії;
  • сходовий підйомник для інвалідів - для приміщень, де неможливо встановити вертикальний підйомник або ліфт.
  • електричний підйомник для інвалідів;
  • похилий підйомник для інвалідів.

 

На сайті ви можете ознайомитися з актуальною інформацією про технічні характеристики платформи або ліфта з особливостями і опціями кожної конкретної моделі.