Сходові крісла

Сходове крісло Vimec (V59)

ДІЗНАТИСЬ ЦІНУ

Крісельний підйомник V59 від італійського виробника Vimec дозволяють організувати підйом пасажирів на інвалідних візках там, де немає можливості встановити вертикальний підйомник або ліфт.

 

Рекомендовано для :  громадських місць, адміністративних будівель, навчальних закладів, клінік, готелів, офісів

 

"Автономність живлення

Привід підйомного механізма живиться від акумулятора 24В, що дозволяє користуватись кріслом навіть у випадку знеструмлення будівлі. Залежно від висоти підйому, сходове крісло може здійснити на автономному живленні до 8 повних циклів підйом-спуск."
"Автоматизованість
Автоматичне розкладання платформи, піднімання та опускання турнікетів, робить платформи Vimec безкомпромісно зручними для користування людьми на інвалідних візках.
 "
"Траекторія руху з поворотами
Траекторію руху крісла можна прокласти вздовж декількох сходових маршів з проміжними площадками та передбачати повороти до 180°. Також крісло може паркуватись з повротом на 90 та 180 градусів, що дозволяє максимально розширити вхід на сходи, коли підйомнику немає потреби."
"Дистанційне управління
Портативні радіопульти управління дозволяють зручно та безпечно супроводжувати пасажира впродовж поїздки, а також, за потреби, дистанційно зупиняти підйомник або відправляти на парковку та точку підзарядки.  "

 

"Інформація про виробника:

Італійська компанія Vimec спеціалізується на сходових підйомниках і компактних ліфтах. На сьогоднішній день Vimec S.r.l. є лідером по виробництву стаціонарного підйомного обладнання для людей на інвалідних візках, які встановлюються як в громадських місцях, так і в приватних будинках. Універсальність рішень компанії Vimec дозволяє користуватись такими платформами також і для транспортування дитячих візків та людей, що мають ті чи інші проблеми з доланням сходів (stair disability)."